MENU

Často kladené otázky

Príchod

Recepcia kempu je otvorená od 7:00 do 19:00, budeme radi, ak sa vám podarí prísť niekedy medzi. Ak prichádzate z ďaleka, či po robote, nemajte obavy, do areálu vás vpustíme aj mimo prevádzkovej doby recepcie, avšak najneskôr do 22:00. Pri neskoršom príchode kontaktujte nočného strážcu (+421 905 436 040) alebo recepciu hotela (+421 31 552 40 91, +421 905 895 964). Obsadenie parciel medzi 22:00 a 7:00 ďaľšieho rána nie je možné kvôli zabezpečeniu nočného pokoja.

Spôsob platby

Platobná karta, hotovosť

Rezervácia miesta a výber parcely

Rezervácia miesta vopred u nás nie je možná. Ponúkame vám rôzne možnosti kempovania pre karavany, obytné prívesy a stany na trávnatej či makadamovej ploche s elektrickými prípojkami. Výber parcely je ľubovoľný. Povolená veľkosť parcely je max. 100 m², prosím rešpektujte vzdialenosť medzi jednotkami.

Vybavenosť kempu

Sociálne miestnosti so sprchami, toaletami a kuchynkou, výlevka odpadových vôd, chemický záchod, altánok s možnosťou grilovania, ohnisko.

Domáce zvieratá

Domáci miláčikovia sú v našom kempe srdečne vítaní. Prosíme vás však o zodpovedné správanie a o udržiavanie čistoty. Zvieratká nesmú počas pobytu v kempe zostať bez dozoru a musia byť na vôdzke. Domáce zvieratká sa nemôžu pohybovať v bazénovej zóne, na trávnatých plochách, ktoré sú určené pre návštevníkov kúpaliska a v blízkosti bufetových zón. Kúpanie v jazere Thermalparku je pre zvieratká zakázané.

Čo nerobiť

Prosíme vás, aby ste dodržiavali nočný pokoj a po 22:00 nerušili ostatných návštevníkov nadmerným krikom, hlukom či hlasnou hudbou. Prosíme dodržiavajte poriadok a čistotu, neničte stromy, kríky a trávnik, aby zostal pekný aj po vašom odchode.

Čo robiť

Prosíme vás, aby ste rešpektovali návštevný poriadok kempu, udržiavali čistotu a rešpektovali pokyny našich zamestnancov, aby sa každý návštevník cítil dobre a bezpečne. Okrem toho sa cíťte dobre a užite si dovolenku, na ktorú budete dlho spomínať.

Odchod

V deň odchodu môžete využiť naše služby až do neskorého poobedia. Náramky a ubytovacie karty treba odovzdať na recepcii do 16:00 a opustiť náš kemp je potrebné do 18:00.