MENU

O Nás

Bazény

Na ploche 18 hektárov sa nachádza spolu 10 bazénov (6 vonkajších a 4 vnútorné), s termálnou i pitnou vodou, s teplotou 24°C - 39°C. Pre najmenších sú k dispozícii 2 detské bazény, z toho jeden krytý v rámci Wellness komplexu. V krytom wellness bazéne sa nachádzajú chrliče, vodné delá, jaskyňa s vodopádom, zrýchľovací kanál, masážne ležadlá alebo perličkový kúpeľ. Na svoje si tak prídu všetky vekové skupiny. Priaznivé účinky termálnej vody si môžu návštevníci vychutnať v krytej Rotunde, s interiérovou i exteriérovou časťou, ktoré sú vzájomne prepojené a vo vonkajšom Kľudovom bazéne.

Wellness služby

Dokonalý zážitok z regenerácie môžu návštevníci zažiť v saunovom svete s troma saunami (fínska, infra a bio), parnou a soľnou kabínou, vírivkou, ochladzovacím bazénom a zážitkovými sprchami. Jedinečným zážitkom sú saunové rituály, ktoré sa konajú pravidelne každý týždeň. Masážne centrum ponúka pestrú ponuku masáží a špeciálnych procedúr, ktoré zaručia dokonalé uvoľnenie.

Aktuálne akcie a podujatia

Počas celého roka sa môžete tešiť na pestré programy ako nočné kúpanie, saunové maratóny, wibit challenge, súťaž vo varení "Halászlé" alebo obľúbený farmársky trh. Nudiť sa u nás určite nebudete!

Gastronómia

K nezabudnuteľným zážitkom z kúpaliska patrí neodmysliteľne aj dobré jedlo. Dôležitou súčasťou Thermalparku sú aj kvalitné gastro strediská. V hlavnej budove sa nachádza klimatizovaná priestranná reštaurácia s terasou, ktorá poskytuje návštevníkom celodenné stravovacie služby počas celého roka. Počas letnej sezóny (15.máj-15. sept.) si v Thermalparku prídu na svoje aj milovníci „kúpaliskových“ špecialít ako sú langoše, pečené ryby, klobásy či hamburgery. Naše langoše patria v širokom okolí medzi najlepšie. Tieto dobroty sa ponúkajú v sezónnych bufetoch, ktoré sú rozmiestnené po celom areáli.

Vodné atrakcie

Návštevníci kempu môžu počas svojho pobytu využiť bezplatne okrem vonkajších a vnútorných bazénov aj toboganovú vežu so siedmimi toboganmi. Obľúbenou je oddychovo-zábavná zóna v podobe prírodného jazera, ktoré ponúka okrem kúpania možnosť aj na vodné športy (vodné bicykle, kajak, paddleboard). Súčasťou jazera je aj Vodný zážitkový park Wibit, ktorý ponúka vyžitie pre malých aj veľkých.

Animácie

Vynikajúca nálada, smiech a žiadna nuda. O spestrenie pobytu v Thermalparku sa počas leta od utorka do nedele postará skvelý tím animátorov. Počas dňa sa návštevníci môžu tešiť na aquagym, mini diskotéku s rozprávkovými maskotmi, rôzne tvorivé súťaže a hry, kreatívne dielne. Večer od 19:00 ovládnu breh jazera rozprávkové bytosti v spoločnosti krásnych tanečníc, ktorí čakajú detičky s kreatívnymi dielničkami, bublinkovou mini diskotékou či športovými hrami. Deti sa môžu tešiť na čarovné svetielkové blúdenie a letné kino nad jazerom!

Šport a zábava

Milovníci pohybu sú v hlavnej sezóne očakávaní na športových ihriskách ako plážový volejbal, minigolf, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, teqball či vonkajší šach. Prírodné jazero, ktoré je súčasťou kúpaliska, ponúka možnosť na kúpanie, oddych a vodné športy. Prenajať si môžu návštevníci vodné bicykle, kajaky či paddleboardy.